نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی
چهار شنبه 24/03/1396 ساعت 18:05
نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی،اداری ،بایگانی، هنری ، آموزشی و کمک آموزشی و دفاتر  در تاریخ 4 مرداد الی 7  مرداد ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو )برگزار می گردد.

این رویداد فرصت مناسبی را در اختیار تولیدکنندگان ، صادر کنندگان ، صنعت گران ، بازرگانان ، موسسات مالی و اعتباری و کلیه دست اندرکاران مربوط به موضوع نمایشگاه قرار می دهد تا ضمن ارائه جدیدترین محصولات و توانمندی های خود با آخرین دستاوردهای صنعت نوشت افزار کشور آشنا شده و برای ارتقاء دانش فنی خود و توسعه تجارت موسسه تحت امر خود تلاش موثر نمایند.

خواهشمند است در صورت علاقه مندی به شرکت در این رویداد مهم نسبت به تکمیل و ارسال فرمهای مربوطه که در سایت و کانال تلگرام آماده شده اقدام و با بخش فنی و اجرایی ستاد نمایشگاه (پیک تحریر ) جهت انتخاب محل غرفه خود هماهنگی به عمل آورید. بدیهی است جانمایی غرف از تاریخ 23 خرداد ماه 1396 شروع و بر اساس تقدم  تقاضا  و  واریز وجوه  صورت می پذیرد.

آرزومندیم با حضور فعال خود در این رویداد ملی  در برگزاری هر چه باشکوه تر آن سهیم شده و از امکانات بوجود آمده حداکثر بهره برداری را نماید.

جهت ثبت نام  و جانمایی غرفه در نمایشگاه بین المللی نوشت افزار با شماره تلفن: 70- 55691969 (روابط عمومی پیک تحریر) تماس حاصل نمایید.

با تشکر
 ستاد اجرایی
شرکت پیک تحریر ایرانیان
جهت ثبت نام  و جانمایی غرفه در نمایشگاه بین المللی نوشت افزار با شماره تلفن: 70- 55691969 (روابط عمومی پیک تحریر) تماس حاصل نمایید.
IRANPENEX@GMAIL.COM